Zapraszamy do kontaktu w celu podania cen usług detektywistycznych, sprzętu detektywistycznego oraz możliwości wykonania zlecenia detektywistycznego. Na działania obserwacyjne zawsze podpisujemy umowę zlecenie/dzieło, która określa warunki współpracy z naszą agencją detektywistyczną w Warszawie. 

Spotykamy się w miejscu dogodnym dla Państwa. Wycena możliwości realizacji zlecenia detektywistycznego wraz z cennikiem przez telefon jest darmowa. Doradzamy wstępnie prawnie. 

 

Detektyw Monika  

tel.: 535–440–037 

detektyw535440037@gmail.com

http://specjalistki-od-zdrad.blogspot.com/  www.kobieta-detektyw.waw.pl


 Detektyw Krzysztof   

tel: 502–492-132 

detektyw502492132@gmail.com

http://prywatnydetektyw.blogspot.com/  www.prywatnydetektyw.waw.pl

 

email ogólny: agencja.dowodyzdrady@gmail.com

adres korespondencyjny: ul. Tużycka 8/6, 03-683 Warszawa

Właścicielem serwisu detektywistycznego dowody-zdrady.eu jest Monika Matyszczak prowadząca działalność gospodarczą pod nr NIP 8212249926 i Regon 142688472,  posiadająca wpis do rejestru usług detektywistycznych MSWIA o nr RD-22/2011.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Monika Matyszczak prowadząca działalność gospodarczą z siedzibą w Siedlcach, ul. Ściegiennego 9/15/66, oddział: ul. Domaniewska 47/10, Warszawa z adresem do korespondencji: ul. Tużycka 8/6 w Warszawie. Informujemy, że przysługuje Państwo prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych jeżeli ono przysługuje na podstawie art. 20 RODO poprzez wysłanie żądania listem poleconym na adres Administratora.

 

 

cennik usług detektywistycznych Warszawa, detektywi kontakt Warszawa, stawki detektywów Warszawa, detektyw Warszawa cena, koszty biura detektywistycznego

 

Strona nie stanowi oferty w rozumieniu KC. agencja dowody zdrady warszawa, agencja dowody zdrady, agencja detektywistyczna dowody zdrady, agencja detektywistyczna grodzisk mazowiecki, biuro detektywistyczne grodzisk mazowiecki.