W pracy prywatnego detektywa czy to w Warszawie czy innym mieście ważne są urządzenia detektywistyczne, które nie koniecznie mogą stanowić pełnoprawny dowód na sprawie sądowej ale są detektywowi potrzebne aby profesjonalnie wykonać zlecenie detektywistyczne.

W ofercie naszej agencji detektywistycznej mamy urządzenia, które umożliwią podsłuchanie i nagranie rozmowy w samochodzie czy mieszkaniu.

Ponad to, jako jedno z nielicznych biuro detektywistycznych w Warszawie wypożyczamy i sprzedajemy lokalizatory GPS o długo trzymającej baterii.

W ramach usługi detektywistycznej doradzamy prawnie w zakresie użycia sprzętu detektywistycznego. 

Detektyw Krzysztof posiada licencję pracownika zabezpieczenia technicznego, wykształcenie informatyczne a także kurs instalacji i konserwacji systemów zabezpieczeń technicznych a przede wszystkim doświadczenie w branży od 2006r.

Zapraszamy także na stronę ze sprzętem detektywistycznym – www.http://sklep-detektywistyczny.com.pl

 UWAGA PROMOCJA NA ZAKUP LOKALIZATORA GPS – ZADZWOŃ DO NAS

sklep detektywistyczny Warszawa, akcesoria detektywistyczne Warszawa, podsłuchy Warszawa, sprzęt detektywistyczny Warszawa, gps detektywistyczny

Strona nie stanowi oferty w rozumieniu KC. agencja dowody zdrady warszawa, agencja dowody zdrady, agencja detektywistyczna dowody zdrady, agencja detektywistyczna grodzisk mazowiecki, biuro detektywistyczne grodzisk mazowiecki.